Niedziela i święta:
godz. 7:00, 10:00, 15:00

Dni powszednie:
poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota godz. 7:00
środa, piątek godz. 18:00
(czas zimowy godz. 17:00

Odpust parafialny:
ostatnia niedziela września

Gorzkie Żale w Wielkim Poście: 
niedziela godz. 14:00

Droga krzyżowa w Wielkim Poście: 
piatek godz. 16:30

Roraty: 
godz. 6:45

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: 
środa godz. 18:00 (17:00)

Nowenna do Miłosierdzia Bożego: 
piątek po Mszy Św.


CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU         5 lipca 2020                   OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca - adoracyjna. Po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość modlitwy do godz. 15:00. Nie żałujmy czasu dla Boga. Niech trwające wakacje i urlopy będą okazją do pogłębienia wiary i uwielbienia Boga. Nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej, która jest źródłem ożywczej łaski, przynosi pokój i zbawienie.
 1. W poniedziałek, 6 lipca, w liturgiczne wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, przypada święto patronalne Apostolstwa Chorych, związane ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. Naszą modlitewną pamięcią obejmijmy tych, którzy starają się pomagać duchowo wszystkim chorym, cierpiącym i seniorom z naszej wspólnoty parafialnej.
 1. Podczas środowej nowenny o godz. 18:00, pamiętając w szczególny sposób o chorych i seniorach naszej wspólnoty parafialnej, powierzymy ich Matce Bożej.
 1. W sobotę, 11 lipca, obchodzimy święto Świętego Benedykta (480-547), opata, patrona Europy. Założony przez niego zakon benedyktynów przyczynił się do pogłębienia życia religijnego w Kościele, ale i szeroko rozumianej kultury. Z tej racji papież Święty Paweł VI w 1964 roku ogłosił Świętego Benedykta głównym patronem Europy. Ora et labora – Módl się i pracuj! – to sposób Świętego Benedykta na dobre chrześcijańskie życie. Do Polski benedyktyni przybyli wraz ze Świętym Wojciechem (†997). Najbardziej znanym opactwem benedyktyńskim jest u nas Tyniec.
 1. Nie zapominajmy też o tych, dla których lato jest czasem wytężonej pracy, zwłaszcza o pracujących na roli, na budowach, w szpitalach, transporcie, pozostających na koniecznych dyżurach. Módlmy się, aby Pan Bóg błogosławił w ich trudzie. Oni często pracują, aby inni mogli wypoczywać. Bardzo proszę o godny strój w kościele – to, że jest gorąco wcale nas nie usprawiedliwia.
 1. Gość Niedzielny poleca: „Bracia” – Joseph i Georg Ratzingerowie: dwie pasje, dwie drogi, jedno powołanie; „Katecheta – świadek wiary”; „Pokuta za aborcję”; „Atak na niedzielę”; „Zaradź niedowiarstwu” – na wątpliwości w wierze jest odpowiedź, tylko trzeba jej szukać; „Nie wolno spocząć”; „Nie ma jak u mamy” – w każdym numerze odwiedziny Sanktuarium Maryjnego; itd. Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam do sprzątania w sobotę na godz. 8:00 następujące rodziny: Sokołowski Dawid, Olszówka Sebastian, Ciężądło Józef, Godek Piotr, Wardzała Marian i Wardzała Adam.

W tym tygodniu patronują nam:

 • 6 VII – bł. Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica i zakonnica, która założyła pismo „Echo Afryki” oraz instytut zakonny pod nazwą Sodalicja św. Piotra Klawera, patronka dzieł misyjnych w Polsce.
 • 8 VII – św. Jan z Dukli (1414-1484), prezbiter, niezwykle gorliwy franciszkanin, związany z Krosnem, ze Lwowem i z Poznaniem; słynął z wiedzy teologicznej i daru prorokowania.
 • 11 VII – św. Benedykt (480-547), opat, napisał regułę która stała się podstawą dla wielu rodzin zakonnych na Zachodzie; św. Paweł VI w 1964 roku ogłosił go głównym patronem Europy.

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                           28 czerwca 2020                       OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

 1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.
 1. Jutro, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W kalendarzu liturgicznym czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski. Tradycja głosi, że ponieśli śmierć męczeńską tego samego dnia. Ich wstawiennictwu będziemy polecać Bożej opiece wierzących, zwłaszcza pasterzy Chrystusowej owczarni. Swoimi modlitwami obejmijmy również papieża Franciszka – Piotra naszych czasów. Msze Św. z kazaniem o godz. 7:00 i 18:00. Składka przeznaczona jest do dyspozycji Ojca Świętego, tzw. Świętopietrze.
 1. W środę powierzymy naszą codzienność Matce Bożej Nieustającej Pomocy podczas nowenny o godz. 18:00. Do omodlenia mamy w tym czasie tyle spraw, a Jej Serce, wypełnione miłością macierzyńską i niezrównaną dobrocią, wsłuchuje się w nasze błagania.
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek podczas Mszy Świętej o godz. 18:00 dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa, prosimy o nowe i święte powołania do pracy w Kościele, także z naszej wspólnoty parafialnej. W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata. Msza Święta wynagradzająca Bożemu Sercu w naszym kościele o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy Jej matczynej opiece naszą codzienność. Serdecznie zapraszam na Eucharystię i pierwszosobotnie nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 7:00. Godzina Święta w czwartek i piątek od godz. 17:00. W piątek poprowadzi Honorowa Straż Serca Pana Jezusa. Odwiedziny chorych z posługa sakramentalną od godz. 8:00. Możliwość spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 17:00. W piątek będzie 2 księży. Zachęcam wszystkich do nieustannego korzystania Sakramentu Pokuty,
 1. W piątek, 3 lipca, obchodzimy święto Świętego Tomasza, który pokonał niemoc własnej wiary i, jak głosi tradycja, zaniósł naukę Chrystusa aż do Indii, gdzie zginął śmiercią męczeńską. Podczas Eucharystii będziemy modlić się o wzrost Kościoła na całej ziemi. Będzie to nasza odpowiedź na wezwanie Chrystusa: „Idźcie i nauczajcie wszystkie narody…” – także, a może przede wszystkim, w wakacje. Wszyscy i wszędzie jesteśmy odpowiedzialni za Kościół.
 1. W ostatnią niedzielę (21.06) złożono 95 ofiar (łącznie z przelewami na konto parafialne) na kwotę 8430 zł. Bóg zapłać. Dziękuję szczególnie tym, którzy regularnie co miesiąc składają ofiarę. Zachęcam wszystkich do składania ofiar, bo niektórzy zasłaniają się tym , że rodzice składają. Wszyscy są zobowiązani do troski duchowej i materialnej o parafię i kościół.
 2. Spotkanie aspirantów (kandydatów na ministranta) w środę w środę o godz. 16:00. Uroczyste przyjęcie w poczet ministrantów w przyszłą niedzielę (05.07) o godz. 10:00. Zapraszam na uroczystą Mszę Św. rodziny kandydatów na ministranta. Otoczmy naszymi modlitwami kandydatów do bierzmowani i ich rodziców i rodzeństwo. Spotkanie kandydatów w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10:00. Sakrament bierzmowania przyjmą 06.07 (poniedziałek) w kościele Błog. Karoliny w Tarnowie o godz. 16:00. U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Pana Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, i warto codziennie odmawiać różaniec, koronkę do Mił. Bożego lub poczytać Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedzielna Msza Św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze.
 1. Gość Niedzielny poleca: „Nowe wezwania w Litanii Loretańskiej”; „Pokolenie COVID-19”; „Pełen szacun” – o gangsterze, który został diakonem; „Świadectwo z krwawym paskiem” – jeśli za coś warto umierać, to tylko za to, dla czego warto żyć – o męczeńskiej śmierci Piotra i Pawła; „Nie lubię chorować, ale …” – o cierpieniu, śmierci i procesie beatyfikacyjnym Anne-Gabrielle; „Teatr cieni – o konfliktach na półwyspie koreańskim; itd. Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam do sprzątania w sobotę na godz. 8:00 następujące rodziny: Łuczkowiec Grzegorz, Puła Paweł, Bisek Kazimierz, Bisek Mirosław i Czech Wiesław.

W tym tygodniu patronujĄ nam:

 • 29 VI – święci Apostołowie Piotr (†około 64 lub 67) i Paweł (†około 67 lub 66), dwa największe filary Chrystusowego Kościoła; obaj byli współzałożycielami gminy chrześcijańskiej w Rzymie, obaj w tym mieście oddali dla Chrystusa swoje życie, również w Rzymie są ich relikwie.
 • 3 VII – św. Tomasz Apostoł (†67), należał do grona Dwunastu powołanych przez Pana Jezusa, zaniósł Ewangelię aż do Indii i tam poniósł śmierć męczeńską.

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU           14 czerwca 2020       OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Przeżywamy czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapytajmy: na ilu nabożeństwach czerwcowych byłem (byłam), ile razy pobożnie odmówiłem Litanię do Serca Pana Jezusa czy Koronkę do miłosierdzia Bożego albo Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego, może jakąś inną modlitwę wynagrodzenia i przebłagania, ile chwil poświęciłem na cichą adorację i rozmowę z Bogiem ukrytym w Najświętszym Sakramencie? On codziennie na nas czeka podczas każdej Mszy Świętej i nabożeństwa czerwcowego. Możliwości mamy wiele i tylko od nas samych zależy, jak spożytkujemy czas, który jest nam dany, abyśmy się uświęcali i abyśmy pomagali także innym dojść do świętości.
 1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie o godz. 18:00 gromadzimy się w naszym kościele na Eucharystii, a po niej celebrujemy nabożeństwo czerwcowe do Serca Pana Jezusa i podążamy w procesji za Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie. Zachęcam wszystkich do licznego udziału w tej naszej wspólnotowej modlitwie.
 1. W czwartek, 18 czerwca, zakończenie tradycyjnej oktawy uroczystości Bożego Ciała. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 wyruszy procesja wokół kościoła. Niech liczny udział w tej liturgii świadczy o naszej wierze w prawdziwą, realną obecność Chrystusa i o naszym odważnym wyznawaniu tej tajemnicy wiary. Po procesji błogosławieństwo dzieci. 15. 06 przypada 8 rocznica objęcia diecezji przez biskupa Andrzeja Jeża – wspierajmy Go naszymi modlitwami i umartwieniami.
 1. W piątek, 19 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00. Po Mszy Św. o godz. 18:00 procesja w wokół kościoła dla uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu, ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 1. W sobotę, 20 czerwca, będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Msza Św. o godz. 7:00. Gorąco zachęcam do licznego udziału w liturgii i wspólnej modlitwie. Od następnej soboty nie będzie Mszy Św. o godz. 18:00 - skończyły się ograniczenia związane z ilością wiernych w czasie liturgii. Dzisiaj składamy ofiary do puszek na UJP 2 w Krakowie i Tarnowie.
 1. W sobotę przypada też ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2000 roku Międzynarodowy Dzień Uchodźcy. Przypomnijmy: uchodźca, to osoba, która z powodu obaw przed prześladowaniem ze względu na rasę, religię, narodowość, poglądy polityczne pozostaje poza swoim krajem i nie może liczyć na ochronę swoich praw w kraju ojczystym. Takich osób na całym świecie są setki tysięcy. W naszych modlitwach starajmy się przynieść im ulgę w ich cierpieniach.
 1. Gość Niedzielny poleca: „Bóg ukryty” – o Eucharystii; „Niżej już się nie da” – o Św. Karolu de Foucauld; „”Sakramenty potrzebują wiary”; „Król w białym garniturze” – o projektantce mody, która została siostrą zakonną; itd. Jest do nabycia Mały Gość Niedzielny dla dzieci. Jest do nabycia książka pt. „Wspomnienia z misji” – Ks. Grzegorza Ruksztełło, który 27 lat pracował w Rosji. 

W tym tygodniu patronujE nam:

 • 17 VI – św. Albert Chmielowski (1845-1916), zakonnik, który odznaczał się heroiczną miłością bliźniego, dzieląc los z najuboższymi i pragnąc przywrócić im godność; uczy, że trzeba być „dobrym jak chleb”.

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY    7 czerwca 2020       OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dzisiaj, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, ze szczególną czcią Kościół wypowiada modlitwę: „Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu…”. Warto też zdać sobie sprawę, że ile razy świadomie i pobożnie wykonujemy znak krzyża, modlitewnie wielbimy Trójcę Przenajświętszą – jednego Boga w trzech Osobach. Jeśli dzisiaj człowiekowi, nawet chrześcijaninowi, trudno pojąć tę prawdę, tym bardziej módlmy się o Bożą mądrość i o światło Ducha Świętego.
 1. Z inicjatywy metropolity warszawskiego kard. Kazimierza Nycza od 2008 roku pierwsza niedziela czerwca obchodzona jest jako Dzień Dziękczynienia. Przede wszystkim dziękujemy naszemu Ojcu w niebie za dar odkupienia. Jednocześnie dziękujemy sobie wzajemnie za wszelkie gesty dobroci i braterskiej solidarności.
 1. W środę podczas nowenny o godz. 18:00 zwracamy się ku Matce, która jest dla nas Mistrzynią życia duchowego. Prośmy Ją o pomoc w głębszym rozumieniu tajemnic Bożych.
 1. W najbliższy czwartek, 11 czerwca, w liturgii będziemy celebrowali uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Będziemy dziękować Bogu za dar Eucharystii, będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, naszej Ojczyzny i naszego narodu. Udział w procesji eucharystycznej jest publicznym wyznaniem wiary w to, że Jezus jest wśród nas, że jest w naszym życiu zawsze obecny. W tym roku, z wiadomych powodów będzie procesja tylko w wokół kościoła po Mszy o godz. 7:00 i 10:00. Po Mszy o godz. 10:00 proszę przygotować feretrony, sztandary, zapraszam dziewczęta sypiące kwiaty, chłopców do dzwonienia. Bardzo proszę o zachowanie zasad bezpieczeństwa – zachowanie odległości i założone maseczki. Jest to zalecenie ogólnoświatowe. Składka w Boże Ciało przeznaczona jest na hospicja i cele charytatywne. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na UJP2 w Krakowie i Tarnowie.
 1. Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła będą odbywały się codziennie o godz. 18:00, w niedzielę po Mszy Św. 10:00 przez całą tzw. oktawę Bożego Ciała.18.06 na zakończenie oktawy Bożego Ciała będzie błogosławieństwo dzieci.
 1. Gość Niedzielny poleca: „Nastoletnia świętość” – o kanonizowaniu dzieci; „Należę do pokolenia JP2” – o znaczeniu życia Jana Pawła 2 dla młodzieży; „Owocowanie” – jak żyć darami Ducha Św.; „Matka w duchu” – o Maryi Matce Kościoła itd. – Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam do sprzątania w sobotę na godz. 8:00 następujące rodziny: Zając Maria, Cichoń Władysław, Barwacz Dariusz, Zaucha Roman, Zaucha Marek, Kuta Józefa i Strzała Marek. Jest do nabycia książka pt. „Wspomnienia z misji” – Ks. Grzegorza Ruksztełło, który 27 lat pracował w Rosji.

Zapraszam na katechezę do kościoła wraz z rodzicami: klasę 6 w środę(10.06) po Mszy Św. wieczornej; klasę 7 w niedzielę (14.06)po Mszy Św. o godz. 10:00; klasę 5 w niedzielę (14.06)po Mszy Św. o godz. 15:00. 

W tym tygodniu patronują nam:

 • 8 VI – św. Jadwiga (1374-1399), królowa, która poświęciła swe życie dla narodu polskiego i litewskiego.
 • 13 VI – św. Antoni z Padwy (1195-1231), franciszkański prezbiter i doktor Kościoła, jeden z najbardziej czczonych i kochanych świętych.

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

 31 maja 2020     Msza w dzień

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. W dzisiejszą uroczystość Zesłania Ducha Świętego, nazywaną w Polsce „Zielonymi Świątkami”, kończy się okres Wielkanocy. Kościół modli się: „Panie, nasz Boże, spraw, aby zgodnie z obietnicą Twojego Syna Duch Święty dał nam głębiej zrozumieć tajemnice Eucharystii i doprowadził nas do całej prawdy”. On umacnia to co słabe, prostuje to co błędne, rozgrzewa oziębłe i przynosi błogosławieństwo pokoju. Nie lękajmy się, On wszystkiego nas nauczy. Tylko otwórzmy się na Jego światło i pamiętajmy, że każda Eucharystia jest wciąż dokonującą się Pięćdziesiątnicą.
 1. Jutro, w poniedziałek, 1 czerwca (tradycyjnie drugi dzień Zielonych Świąt), obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Podczas Soboru Watykańskiego II biskupi polscy złożyli prośbę o ogłoszenie Najświętszej Maryi Panny Matką Kościoła i oddanie całej ludzkości Jej Macierzyńskiemu Sercu. Papież Święty Paweł VI ogłosił Maryję Matką Kościoła. Poniedziałkowe święto podkreśla rolę, jaką Maryja odgrywa w historii zbawienia i w Kościele.
 1. Jutro obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Na Eucharystię o godz. 18:00 zapraszam przede wszystkim dzieci z rodzicami, aby wspólnie modlić się o czyste i dobre serca dla nich, o ich duchowy wzrost i bezpieczeństwo w trudnych czasach.
 1. Czerwiec poświęcony jest Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W naszym kościele codziennie będziemy odprawiali nabożeństwa czerwcowe, podczas których odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa. Licznie uczęszczajmy na te nabożeństwa, aby wynagrodzić Panu Bogu wszystkie nasze grzechy i nieprawości.
 1. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz na wieczorną Eucharystię o godz. 18:00.
 2. W czwartek, 4 czerwca, będziemy przeżywali święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Niech to będzie dzień szczególnej modlitwy naszej wspólnoty parafialnej za powołanych do kapłaństwa, o ich świętość i wytrwałość w kapłańskim posługiwaniu. Naszą modlitewną pamięcią obejmiemy też kapłanów wyświęconych w tym roku, diakonów i kleryków naszej diecezji, którzy przygotowują się do kapłaństwa.
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek i piątek Godzina Święta czyli Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. Pierwszy piątek jest dniem Komunii św. wynagradzającej za grzechy osobiste i całego świata. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 8:00. Okazja do spowiedzi w środę, czwartek i piątek od godz. 17:00. W pierwszą sobotę miesiąca wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi za bluźnierstwa jakich doznaje od ludzi całego świata. Msza Święta o godz. 7:00, a po niej pierwszosobotnie nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej.
 1. W sobotę przypada też 10. rocznica uroczystej beatyfikacji ks. Jerzego Popiełuszki. Przez wstawiennictwo tego polskiego błogosławionego będziemy prosili o sprawiedliwość społeczną w naszej Ojczyźnie oraz o mądrość i roztropność dla rządzących naszym narodem, a także o nawrócenie dla tych, którzy niszczą nasz kraj. .
 1. W przyszłą niedzielę, 7 czerwca, będziemy obchodzili uroczystość Najświętszej Trójcy. Jednocześnie będzie to doroczny Dzień Dziękczynienia. Na respirator złożono 42 ofiary na kwotę 7900 zł. I KGW złożyło 6058 zł. W sumie na konto szpitala zostało przelane 13958 zł. Bóg zapłać, a nowy respirator już pracuje.
 1. Gość Niedzielny poleca: „; itd. – Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam do sprzątania w sobotę na godz. 8:00 następujące rodziny: Kiełbasa Andrzej, Sztorc Józef, Lis Mieczysław, Wardzała Wojciech, Lis Kazimierz i Lis Łukasz. Jest do nabycia książka pt. „Wspomnienia z misji” – Ks. Grzegorza Ruksztełło, który 27 lat pracował w Rosji.

W tym tygodniu patronujĄ nam:

 • 3 VI – św. Karol Lwanga i jego towarzysze (†1886), męczennicy z Ugandy w Afryce, którzy oddali życie dla Chrystusa,
 • 5 VI – św. Bonifacy (673-754), biskup i męczennik, benedyktyn, wielki misjonarz i apostoł Niemiec.

Zapraszam na katechezę do kościoła wraz z rodzicami: klasę 8 w środę(3.06) po Mszy Św. wieczornej; klasę 3 w niedzielę (7.06)po Mszy Św. o godz. 10:00; klasę 2 w niedzielę (7.06)po Mszy Św. o godz. 15:00 i klasę 1 w niedzielę (7.06) na godz. 14:00.

Nawiedzenie parafii 05.06.2020 r. przez Św. Jana Pawła 2 w Jego relikwiach i obrazie.

Godz. 15:00 Uroczyste wprowadzenie relikwii i obrazu – przywitanie i

modlitwa do Św. Jana Pawła 2; Koronka do Miłosierdzia Bożego

Godz. 15:30 Msza Św. – Św. Jan Paweł 2 – Apostoł Miłosierdzia

Godz. 16:30 Modlitwy do Św. Jana Pawła 2 – prośby i podziękowania

Godz. 17:30 Różaniec – rozważania ze Św. Janem Pawłem 2

Godz. 18:00 Msza Św. – Św. Jan Paweł 2 obrońca małżeństwa i rodziny

Godz. 19:00 Apel Jasnogórski i Akt oddania Akcji Katolickiej Św. Janowi Pawłowi 2. Zakończenie nawiedzenia.

Od godz. 17:00 do 18:00 możliwość spowiedzi – będzie 3 księży.

Składka w tym dniu przeznaczona jest na cele misyjne i na fundusz Uniwersytetu Jana Pawła 2 w Krakowie i Tarnowie.