Rocznica Pierwszej Komunii Św.:Bisek Milena, Czech Patryk, Derus Alan, Drwal Bartłomiej, Gawron Blanka, Gawron Borys, Kaput Marcin Kiwior Aleksander, Kozioł Kamil, Lis Gabriela, Łos Arkadiusz, Marć Aleksandra, Maślanka Mateusz, Pytel Szymon, Sokołowski Alla, Solak Jakub, Sorysz Natalia

Niosę w darze Tobie, Chryste, mój dziecięcy wiek.
 Serce szczere, serce czyste, abyś Ty go strzegł.

16 maja w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Woli Rzędzińskiej błogosławieństwo otrzymało 15 nowych lektorów, w tym 4 z naszej parafii.

Święto Bożego Ciała odznacza się w sposób szczególny tradycją niesienia Najświętszego Sakramentu w procesji – jest to gest bogaty w znaczenie. Niosąc Eucharystię ulicami i placami, chcemy zanurzyć Chleb, który zstąpił z nieba, w codzienności naszego życia; chcemy, aby Jezus szedł tam, dokąd my idziemy, żył, gdzie my żyjemy. ~ Benedykt XVI, 19 VI 2006 r.