Mamy nowych lektorów w Parafii. Uroczystość błogosławieństwa odbyła się12 listopada 2022 r. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowie  podczas Mszy św. pod przewodnictwem ks. Sylwestra Brzeźnego, diecezjalnego duszpasterza Liturgicznej Służby Ołtarza.

25 września 2022 r. przeżywaliśmy Odpust Parafialny ku czci Opatrzności Bożej. Uroczystej sumie odpustowej przewodniczył i homilię wygłosił  O. Redemptorysta Łukasz Baran.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali nasze świętowanie :)

Witamy Cię ks. Proboszczu w naszej wspólnocie i mamy nadzieję, że będziesz czuł się tutaj jak w domu.

11 września  2022 r.  przedstawiciele naszej parafii uczestniczyli w uroczystej mszy św.  zwieńczajacej Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie.

Była to msza dziękczynna za tegoroczne plony z poświęceniem wieńców dożynkowych, ziarna siewnego oraz procesją z wieńcami dożynkowymi.

Żegnamy  Proboszcza, Księdza Henryka Słombę, który kończy siedmioletnią posługę duszpasterską w naszej parafii i obejmuje probostwo w parafii Zborowice, koło Ciężkowic. Wspólnie spędzony czas przeminął bardzo szybko.