Niedziela i święta:
godz. 7:00, 10:00, 15:00

Dni powszednie:
poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota godz. 7:00
środa, piątek godz. 18:00
(czas zimowy godz. 17:00

Odpust parafialny:
ostatnia niedziela września

Nowenna do Bożej Opatrzności: 
pierwszy czwartek miesiąca, godz. 18:00

Gorzkie Żale w Wielkim Poście: 
niedziela godz. 14:00

Droga krzyżowa w Wielkim Poście: 
piatek godz. 17:00

Roraty: 
godz. 7:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: 
środa godz. 18:00 (17:00)

Nowenna do Miłosierdzia Bożego: 
piątek po Mszy Św.


Poniedziałek    -  7:00 + Józef Stach od kuzynki Danuty i Władysława Ciochoń

Wtorek              -  7:00 + Jan Wielgus od żony

Środa               - 17:00 + Władysław Michalik i córka + Zofia

Czwartek          -  7:00 + Izabela Chmielewska od Piotra Drwal

                         - 17:30 – W int. Ojczyzny. (spotkanie Regionalne Wojowników Maryi)

Piątek              - 17:00 + Stanisław Cygan – 2 r. śmierci

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO – 25 marca

Sobota –           - 7:00 + Helena i Paweł Łuczkowiec

                        - 17:00 – W intencji dzieci poczętych a zagrożonyc oraz za tych, którzy podejmują Adopcje Duchową…

Niedziela (26.03.2023) – REKOLEKCJE PARAFIALNE 

   7:00 + Augustyn Wardzała – 20 r. śmierci

10:00 – W intencji parafian (Pro populo)

15:00 + Władysław Michalik – 28 r. śmierci – od żony

Msze św. pogrzebowe poza parafią:      

+ Grzegorz Stach          (22.02-16.04.2023r.)

+ Józef Sowa                   (21.03-21.05.2023r.)

+ Jan Wielgus                 (01.03-16.05.2023r.)

+ Józef Kilian                   (do 20.03)

Poniedziałek   -  7:00 + Tadeusz Jachym – 15 r. śmierci

Wtorek              -  7:00 + Helena i Piotr Wardzała od syna Zdzisława

Środa                  - 17:00 + Izabela Chmielewska od siostry Marii z rodziną

Czwartek          -  6:30 - Różaniec w int. Ojczyzny

                          -   7:00 + Józef Stach od kuzynki Zofii Barwacz

Piątek                 - 17:00 + Józef Pinas od żony i dzieci

Sobota              - 7:00 + Józef Madej – z ok. imienin

Niedziela (19.03.2023)

   7:00 + Antonina Wielgus i + Jan Mazur

10:00 + Józefa Biel – z ok. imienin

15:00 – Z ok. 16 r. urodzin Szymona, z podz. za otrzymane łaski i z prośba o dalsza Bożą opiekę

Pro populo (w int. parafian) – poza parafią

Msze św. pogrzebowe poza parafią:      

+ Grzegorz Stach          (22.02-16.04.2023r.)

+ Józef Kilian                  (26.02-20.03.2023r.)

+ Jan Wielgus                 (01.03-16.05.2023r.)

Poniedziałek   -  7:00 + Piotr Cop od rodziców

Wtorek              -  7:00 + Józef Stach od Krystyny i Stanisława Stach z rodziną

Środa                  - 17:00 + Łucja Kłósek

Czwartek          -  7:00 – W 89 r. urodzin Józefy – od wnuczki Edyty

Piątek                 - 17:00 + Edward Wiatr – 2 r. śmierci – od dzieci

Sobota              - 7:00 + Franciszek Grela i żona + Janina

Niedziela (12.03.2023)

   7:00 + Stanisław Mazur – 30 r. śmierci i żona + Stefania

10:00 + Józef Chrupek – 10 r. śmierci

15:00 – Pro populo /chrzest/

Msze św. pogrzebowe poza parafią:      

+ Grzegorz Stach          (22.02-16.04.2023r.)

+ Józef Kilian                  (26.02-20.03.2023r.)

+ Jan Wielgus                 (01.03-16.05.2023r.)

Poniedziałek   -  7:00 + Józef Stach od kolegów i koleżanek z klasy ze Szkoły Podstawowej

Wtorek              -  7:00 + Helena i Piotr Wardzała od syna Zdzisława

Środa                  - 17:00 + Marian Smardzel

I Czwartek        - 17:00 – O świętość dla kapłanów przez wstawiennictwo bł. ks. Romana Sitko (rektora WSD w Tarnowie)

I Piątek              -    7:00 + Jan Cygan – 47 r. śmierci i żona + Maria

                           - 17:30 + Andrzej Ryz

Sobota              - 7:00 + Józefa i Stanisław Józefczyk – int. synowej z rodziną

Niedziela (05.03.2023)

   7:00 – Z Róży NSPJ – z podziękowaniem i prośbą o Bożą Opatrzność i opiekę Matki Najświętszej dla członkiń Róży i ich rodzin

10:00 – O Bożą Opatrzność i łaskę zdrowia dla Anety

15:00 + Józef Małek – w rocznice śmierci

          Pro populo (w int. parafian) – poza parafią

Msze św. pogrzebowe poza parafią:      

+ Grzegorz Stach          (22.02-16.04.2023r.)

+ Józef Kilian                  (26.02-20.03.2023r.)

+ Jan Wielgus                 (01.03-16.05.2023r.)

Poniedziałek   - 7:00 + Józef Stach od Genowefy Kobyleckiej

Wtorek              - 7:00 – Z podz. Bogu za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Środa                - 17:00 + Józef Szymański – 19 r. śmierci

Czwartek          - 7:00 – W intencji Ojczyzny … (o 6.30 Różaniec)

Piątek                - 17:00 + Emilia – 11 r. śm. + Stanisław – z int. wnuczki z rodziną

Sobota              - 7:00 + Zbigniew Kawa – 3 r. śm. od żony i dzieci

Niedziela (19.02.2023)

   7:00 + Józef Stach od OSP Jodłówka-Wałki

10:00 + Czesława i Franciszek Kluza

15:00 + Janina Banuch – od wnuczki z mężem

Msze św. poza parafią za + Piotra Cop (28.12.22r. – 24.02.2023r.)

Poniedziałek   - 7:00 + Tadeusz Chrobak – 11 r. śmierci

Wtorek              - 7:00 + Bronisława, Jan, Józef Wencel

Środa                  - 17:00 + Izabela Chmielewska od wnuka Remigiusza z rodziną

Czwartek          - 7:00 + Józef Stach od Haliny Kiwior

Piątek                 - 17:00 + Władysław Korus – 36 r. śm., żona + Stanisława i syn + Stanisław – z int. syna Zbigniewa z rodziną

Sobota – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

                            - 7:00 – W intencji chorych z naszej parafii…

Niedziela (12.02.2023)

   7:00 + Ludwika i Jan Pinas

10:00 – W int. Małgorzaty i Szymona z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o bł. Bożej Opatrzności i op. Matki Najświętszej

15:00 + Stanisław Giemza

Msze św. poza parafią za + Piotra Cop (28.12.22r. – 24.02.2023r.)