Niedziela i święta:
godz. 7:00, 10:00, 15:00

Dni powszednie:
poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota godz. 7:00
środa, piątek godz. 18:00
(czas zimowy godz. 17:00

Odpust parafialny:
ostatnia niedziela września

Nowenna do Bożej Opatrzności: 
pierwszy czwartek miesiąca, godz. 18:00

Gorzkie Żale w Wielkim Poście: 
niedziela godz. 14:00

Droga krzyżowa w Wielkim Poście: 
piatek godz. 17:00

Roraty: 
godz. 7:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: 
środa godz. 18:00 (17:00)

Nowenna do Miłosierdzia Bożego: 
piątek po Mszy Św.


Poniedziałek   - 18:00 – W int. Ojczyzny za wst. św. Andrzeja Boboli…

Wtorek              - 18:00 + Teresa i Tadeusz Jachym

Środa                  - 18:00 – O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Marii i Eugeniusza

Czwartek          - 18:00 + Bogdan i Zbigniew Brongiel – od brata Longina z rodziną

Piątek                 - 18:00 + Izabela Chmielewska – 1 r. śmierci

Sobota              -  7:00 + Kazimiera i Witold Izajasz

29 Niedziela Zwykła (22.10.2023)

   7:00 – W 18 r. urodzin Mikołaja z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośba o bł. Boże, dary Ducha św. i opiekę Matki najświętszej w Jego życiu

10:00 – W 40 r. ślubu Małgorzaty i Jerzego z podz. za wszelkie łaski i z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny

15:00 – Pro populo /w intencji parafian/

Msze św. pogrzebowe poza parafią:      

+ Władysław Zaucha  (do 20.10.2023 r.)

Poniedziałek   - 18:00 + Marian Stach – od syna Ryszarda z rodziną

Wtorek              - 18:00 + Józef i Genowefa Kuta – od syna z żoną

Środa                  - 18:00 + Stanisław Galus – 19 r. śmierci

Czwartek          - 18:00 + Julia Galus – 18 r. śmierci

Piątek                 - 18:00 + Helena i Piotr Wardzała – od syna Zdzisława

Sobota              -  7:00 + Maria Kozubska – 4 r. śmierci

                          - 14:00 – Ślub – w intencji pary młodej …

28 Niedziela Zwykła (15.10.2023)

   7:00 + Teresa Szymańska – 3 r. śmierci – od siostry

10:00 – O zdrowie, bł. Boże i op. Matki Bożej dla rodzin - z rodziny Stefanii Kajpust

15:00 – Z ok. 40 urodzin Łukasza z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

Msze św. pogrzebowe poza parafią:      

+ Władysław Zaucha  (do 20.10.2023 r.)

Poniedziałek   - 18:00 + Kazimierz Michalik – 4 r. śm. od córki z mężem

Wtorek              - 18:00 + Maria Derus – od syna Pawła z żoną Magdaleną

Środa                - 18:00 + Franciszek Biel – w dniu imienin

I Czwartek        - 18:00 – O świętość kapłanów za wst. bł. Romana Sitki…

I Piątek              -    7:00 – W intencji chorych naszej parafii…

                           - 18:00 + Genowefa i Józef Kuta – od syna z żoną

I Sobota            -  7:00 + Alojzy Madej – od Danuty Markiewicz

                          - 15:00 – Ślub – w intencji pary młodej

27 Niedziela Zwykła (08.10.2023)

   7:00 + Edward Tomasiewicz – 31 r. śm. – od brata Jerzego z rodziną

10:00 + Bronisław Kajpust, córka + Stanisława i + Cecylia

15:00 – Za nowożeńców Pawła i Sylwię o opiekę Świętej Rodziny – z int. rodziców

Msze św. pogrzebowe poza parafią:      

+ Władysław Zaucha  (do 20.10.2023 r.)

Poniedziałek   -    7:00 + Franciszek i Maria Zaucha

Wtorek              -   7:00 + Helena i Piotr Wardzała – od syna Zdzisława

Środa                  - 18:00 + Marian Stach – od żony Jadwigi

Czwartek          - 7:00 + Barbara i Stanisław Kukla

Piątek                 - 18:00 – Za synów i ich rodziny o opiekę Opatrzności Bożej i Matki Najświętszej – z int. rodziców

Sobota              -  7:00 + Emil Szawica

XXVI Niedziela Zwykła (01.10.2023)

   7:00 + Józef Derus – 9 r. śmierci – od córki Renaty Brongiel z rodziną

10:00 + Maria Cygan – 18 r. śmierci i mąż + Jan

15:00 – W 40 r. ślubu Krzysztofa i Danuty Izajasz z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośba o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

Msze św. pogrzebowe poza parafią:      

+ Władysław Zaucha  (01.08-20.10.2023 r.)

Poniedziałek   -    7:00 + Władysław Zaucha od syna Stanisława z żoną Marią

Wtorek              -   7:00 + Jan Wielgus od Mariana i Zofii Wardzała

Środa                  - 18:00 + Maria, Zofia, Władysław i Jan Sroka

Czwartek          - 7:00 + Józefa Bisek w rocz. śmierci i mąż + Edward

Piątek                 - 18:00 – W int. urodzin Izabeli i Pawła jako podziękowaniem za dotychczasowe łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej

Sobota              -  7:00 + Celina Nytko – 41 rocz. śmierci

ODPUST PARAFIALNY (24.09.2023)

   7:00 + Stefania i Wacław Bykowski

11:00   – W intencji parafian

            – Z ok. 7 urodzin Karola z podziękowaniem i prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

15:00 + Jilian Jachym i syn + Stanisław

Msze św. pogrzebowe poza parafią:      

+ Władysław Zaucha  (01.08-20.10.2023 r.)

Poniedziałek   -    7:00 + Wiesława i Józef Bodura

Wtorek              -   7:00 – W int. Szymona z okazji urodzin, Bożą Opatrzność, opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień życia

Środa                  - 18:00 + Aniela i Władysław Starzec i zm. z rodziny Starców

Czwartek          - 7:00 – W int. pewnej rodziny, o bł. Boże, potrzebne łaski przez wst. bł. ks. Jerzego Popiełuszki - patrona solidarności

Piątek                 - 18:00 + Stanisław Puła

Sobota              -  7:00 – W int. Ojczyzny za wst. Św. Andrzeja Boboli…

 XXIV Niedziela Zwykła (17.09.2023)

    7:00 + Augustyn Kiwior – 30 r. śmierci i żona + Janina

10:00 + Władysław Zaucha od syna Mariana z rodziną

15:00 + Bolesław Starzyk – w 8 r. śm. i Maria – w 3 r. śm. – z int. córek

Pro populo (w int. parafian) – poza parafią

Msze św. pogrzebowe poza parafią:      

+ Władysław Zaucha  (01.08-20.10.2023 r.)