Niedziela i święta:
godz. 7:00, 10:00, 15:00

Dni powszednie:
poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota godz. 7:00
środa, piątek godz. 18:00
(czas zimowy godz. 17:00

Odpust parafialny:
ostatnia niedziela września

Gorzkie Żale w Wielkim Poście: 
niedziela godz. 14:00

Droga krzyżowa w Wielkim Poście: 
piatek godz. 17:00

Roraty: 
godz. 6:45

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: 
środa godz. 18:00 (17:00)

Nowenna do Miłosierdzia Bożego: 
piątek po Mszy Św.


Od  02 kwietnia do 08 kwietnia 2018 r.

Poniedziałek Wielkanocny (02.04.2018 r.)

                          7:00    + Augustyn Wardzała (15 r. śm.)

                          9:00    W 18 urodzin Łukasza – podz. za otrzymane łaski…, z prośbą o dalsze – od rodziców

                          10:45   Koronka do Miłosierdzia Bożego

                          11:00   W 90 r. urodzin Teresy – podz. za otrzymane łaski…, z prośbą o dalsze

Wtorek              18:00  + Ryszard Zając

Środa                18:00   + Alfons Zdeb (1 r. śm.)

Czwartek        18:00  + Maria Kolak – od koleżanek i kolegów z pracy córki Bożeny 

Piątek             7:00   + Dawid Madej – od rodziców

                         18:00 + Łukasz Taraszka – od rodziców

Sobota             7:00  + Maria Lis

Niedziela Miłosierdzia Bożego (08.04. 2018 r.)

                          7:00    ++ Zofia Kuta (9 r. śm.), mąż Stanisław, syn Józef

                          10:00  + Janusz Makowiec (8 r. śm.)

                          14:45  Koronka do Miłosierdzia Bożego

                          15:00  ++ Stanisław Mazur (27 r. śm.), żona Stefania

 

Od  25 marca do 02 kwietnia 2018 r.

Niedziela (25.03. 2018 r.)

                              7:00  + Józef Grela – od siostry Marii

                              10:00  + Andrzej Kozłowski – od sąsiadki Makowiec

                              14:00 Gorzkie Żale

                   Około 14:45  O szczęśliwe rozwiązanie dla Beaty     

Poniedziałek         7:00 + Ryszard Zętkowski – od rodziny Kusibab

Wtorek                   7:00 + Stanisław Wardzała – od Jana i Marii Wielgus

Środa                     7:00 ++ Małgorzata Franciszka Stach

Wielki Czwartek    18:00  Pro populo    

Wielki Piątek         15:00 Nowenna do Miłosierdzia Bożego

                               16:00 Droga Krzyżowa

                               17:00 Liturgia Męki Pańskiej Wielkiego Piątku i Gorzkie Żale

Wielka Sobota      15:00 Nowenna do Miłosierdzia Bożego

                                6:00 + Władysława Bykowska - od córki Małgorzaty z rodziną

Niedziela Zmartwychwstania (01.04. 2018 r.)

                                  6:00  + Władysława Bykowska – od córki Małgorzaty z rodziną 

                                  10:00  O zdrowie i błog. Boże dla całej rodziny

                                  14:45  Koronka do Miłosierdzia Bożego

                                  15:00 + Józef Małek (r. śm.) – od córek

Poniedziałek Wielkanocny (02.04.2018 r.)

                                    7:00 + Augustyn Wardzała (15 r. śm.)

                                    9:00 W 18 urodzin Łukasza – podz. za otrzymane łaski…, z prośbą o dalsze – od rodziców

                                    10:45  Koronka do Miłosierdzia Bożego

                                    11:00 W 90 r. urodzin Teresy – podz. za otrzymane łaski…, z prośbą o dalsze 

Od od 18 marca do 25 marca 2018 r.

 Niedziela (18.03. 2018 r.)

                         7:00  + Władysław Michalik (23 r. śm.)

                         10:00  + Zbigniew Stach – od córki

                         14:00 Gorzkie Żale

             Około 14:45  Pro populo        

Poniedziałek    7:00 + Józefa Józef Szymańscy

                           17:00 + Józef Madej

Wtorek               17:00 W int. Małgorzaty – z okazji 36 urodzin, o potrzebne łaski, zdrowie – od córki

Środa                 17:00 ++ Katarzyna Józef Cyza – od wnuka z rodzina

Czwartek            7:00 ++ Franciszek Grela (9 r. śm.), żona Janina

Piątek                 16:30 Droga Krzyżowa

                            17:00 Do Opatrzności Bożej i M.B.N.P. – podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w Nowym Roku dla pewnej rodziny

Sobota                 7:00  ++ Stefania Wacław Bykowscy – od syna z rodziną

Niedziela (25.03. 2018 r.)

                             7:00  + Józef Grela – od siostry Marii

                             10:00  + Andrzej Kozłowski – od sąsiadki Makowiec

                             14:00 Gorzkie Żale

                 Około 14:45  O szczęśliwe rozwiązanie dla Beaty     

                    

 

Od od 04 marca do 11 marca 2018 r.

Niedziela (04.03. 2018 r.)

                            7:00  Pro populo.

                            10:00  + Genowefa Kuta – od rodziny Rożków

                            14:00 Gorzkie Żale

                Około 14:45  ++ Karol Anna Bronisław Zofia Boba – od Stefanii Boba     

Poniedziałek      7:00 + Andrzej Kozłowski – od Jana i Janiny Szymańskich

Wtorek                 7:00 + Jan Stach – od syna Tomasza z rodziną

Środa                   10:00 Nauka Rekolekcyjna dla dzieci

                             17:00 ++ Franciszek Maria Giemza

Czwartek             8:00 + Leon Stach – od siostry Franciszki

                             10:00 Nauka Rekolekcyjna dla dzieci

                             17:00 Pro populo

Piątek                   8:00 Pro populo

                              16:30 Droga Krzyżowa

                              17:00 ++ Józef Józefa Bryg, Bronisław Karolina Sudyka

Sobota                   8:00  + Maria Kozłowska (14 r. śm.) - od syna Janusza z rodz.

                              14:00 – 17:00 Spowiedź Święta; o 15:30 Przerwa

                              17:00 Pro populo

Niedziela (11.03. 2018 r.)

                              7:00  + Józef Chrupek (5 r. śm.)

                              10:00  + Stanisława Szawica

                              14:00 Gorzkie Żale

                 Około  14:45  + Józef Małek z Górówki – od żony   

                    

Od od 25 lutego do 04 marca 2018 r.

Niedziela (25.02. 2018 r.)

                           7:00  + Franciszek Maślanka - od uczestników pogrzebu

                           10:00  Pro populo.

                           14:00 Gorzkie Żale

               Około 14:45  + Stanisław Wardzała

Poniedziałek      7:00 W int. Ks. Henryka – o zdrowie, błog. Boże i opiekę Matki Najświętszej w pracy duszpasterskiej –                                        intencja rodz. z Załącza

Wtorek                 7:00 ++ Zdzisław Brongiel, synowie Zbigniew i Bogdan – int. żony i mamy

Środa                   17:00 ++ Jan Cygan (43 r. śm.) Maria Edward Tadeusz Marian Cygan

Czwartek             17:00 ++ Franciszka Wojtas, syn Leszek – od siostry Zofii

Piątek                    7:00 ++ Janina Grela – od siostry Teresy Jachym

                              16:30 Droga Krzyżowa

                              17:00 + Leon Pinas – od wnuczek Klaudii Emilii i Patrycji

Sobota                  7:00  ++ Helena Piotr Wardzała – od syna Zdzisława

Niedziela (04.03. 2018 r.)

                               7:00  Pro populo.

                               10:00  + Genowefa Kuta – od rodziny Rożków

                               14:00 Gorzkie Żale

                  Około  14:45  ++ Karol Anna Bronisław Zofia Boba – od Stefanii Boba     

                    

Od od 18 lutego do 25 lutego 2018 r.

Niedziela (18.02. 2018 r.)

                         7:00    ++ Julia Jan Wardzała – od córek z rodzinami

                         10:00  ++ Edward Potępa (16 r. śm.), żona Maria, syn Andrzej – od Stanisława z rodziną

                         14:00  Gorzkie Żale

                         Około 14:45  W int. Kazimiery w 80 r. urodzin – o zdrowie, potrzebne łaski i błog. Boże – od dzieci, wnuków i prawnuków

Poniedziałek        7:00  + Genowefa Kuta – od wnuka Marcina z rodziną

Wtorek                  7:00   + Leon Stach – z okazji imienin

Środa                    17:00 O zdrowie i potrzebne łaski dla Rozalii

Poza Parafią                   + Jan Stach - od uczestników pogrzebu

Czwartek              7:00   ++ z rodzin Pinas i Flaga

Poza Parafią                   + Leon Pinas - od uczestników pogrzebu

Piątek                   16:30  Droga Krzyżowa

                              17:00  + Władysław Para – w r. śm.

Poza Parafią                    + Janina Grela - od uczestników pogrzebu

Sobota                   7:00   + Władysław Korus (31 r. śm.) i zmarli z rodziny

Poza Parafią                    + Leon Stach - od uczestników pogrzebu

Niedziela (18.02. 2018 r.)

                                7:00   + Franciszek Maślanka - od uczestników pogrzebu

                                10:00  Pro populo

                                14:00  Gorzkie Żale

                                Około 14:45  + Stanisław Wardzała    

Poza Parafią           + Franciszek Maślanka - od uczestników pogrzebu