Niedziela i święta:
godz. 7:00, 10:00, 15:00

Dni powszednie:
poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota godz. 7:00
środa, piątek godz. 18:00
(czas zimowy godz. 17:00

Odpust parafialny:
ostatnia niedziela września

Nowenna do Bożej Opatrzności: 
pierwszy czwartek miesiąca, godz. 18:00

Gorzkie Żale w Wielkim Poście: 
niedziela godz. 14:00

Droga krzyżowa w Wielkim Poście: 
piatek godz. 17:00

Roraty: 
godz. 7:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: 
środa godz. 18:00 (17:00)

Nowenna do Miłosierdzia Bożego: 
piątek po Mszy Św.


Poniedziałek -    7:00 + Zmarli z rodziny Brongielów

Wtorek            -    7:00 + Genowefa i Czesław Wajda

Środa                  - 17:00 + Stanisław i Maria Derus

Czwartek          -   7:00 + Marta Serwińska

I Piątek             -   7:00 + Stanisław Zając – 16 r. śmierci

                         - 17:00 + Franciszka Wojtas

I Sobota          -  7:00 + Stefania Boba

I Niedziela Adwentu (03.12.2023 r.)

7:00 + Piotr Cop – od Doroty i Stanisława z rodziną

10:00 + Grzegorz Stach – 1 r. śmierci

15:00 + Janina Cop – 5 r. śmierci

W intencji Parafian (Pro populo) – odprawiona

Poniedziałek -    7:00 + Marian Stach od córki Edyty z rodziną

Wtorek            -    7:00 + Edward Tomasiewicz od syna Jerzego z rodziną

Środa                  - 17:00 + Stefania – 19 r. śm. i mąż + Wacław Bykowski

Czwartek          -   7:00 + Józefa i Karol Tyka od wnuczki Renaty Brongiel z rodziną

Piątek                - 17:00 + Zmarli z rodziny Cygan

Sobota             -  7:00 + Tadeusz i Marek Kłósek i + zmarli z rodziny

Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata (26.11.2023 r.)

7:00 + Franciszeka i Małgorzata Stach

10:00 + Franciszek i Maria Stach, + Zdzisława i Edward Stach

15:00 – W int. Wnuków, prawnuków o łaskę wiary, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej – od Babci Marii

W intencji Parafian (Pro populo) – poza parafią

Poniedziałek -    7:00 + Ryszard Zając – 8 r. śmierci

Wtorek            -    7:00 + Rozalia i Stanisław Brongiel

Środa                  - 17:00 + Katarzyna i Józef Cyza i zmarli z rodziny

Czwartek          -   7:00 – W int. Ojczyzny …

Piątek                - 17:00 – W int. Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej

Sobota             -  7:00 + Gustaw Brongiel – 10 r. śmierci

33 Niedziela Zwykła (19.11.2023 r.)

       7:00 + Władysław Zaucha od uczestników pogrzebu

     10:00 + Maria Derus od uczestników pogrzebu

     15:00 + Paweł Wilk – 3 r. śmierci

W intencji Parafian (Pro populo) – poza parafią

Poniedziałek -    7:00 + Maria i Jan Cygan

Wtorek            -    7:00 + Maria i Stanisław Derus – od wnuczki Renaty Brongiel z rodziną

Środa                  - 17:00 + Helena i Józef Wantuch

Czwartek          - 7:00 + Teresa Jachym – 3 r. śmierci

Piątek                - 17:00 + Edward, Stanisław i Tadeusz Cygan

Sobota             -  7:00 – W intencji Ojczyzny…

32 Niedziela Zwykła (12.11.2023 r.)

           7:00 + Wanda Krzak – od rodziny Korus

         10:00 + Maria Derus – od siostry Elżbiety z rodziną

         15:00 + Józef Stach

W intencji Parafian (Pro populo) – poza parafią

Poniedziałek - 17:00 + Piotr Cop – 1 r. śmierci

Wtorek            - 17:00 + Maria Zając w rocz. śmierci i mąż + Władysław

Środa – 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych          

         7:00 + Józef Chrupek

       10:00 + Jolanta i Krzysztof Madej

       14:00 + Za zmarłych parafian (Po mszy św. procesja na cmentarz)

I Czwartek – 2 listopada – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

         7:00 + Helena i Piotr Wardzała – od syna Zdzisława

         9:00 + Józef Madej – od Danuty Markiewicz

      17:00 – O świętość kapłanów przez wst. bł. ks. Romana Sitko

I Piątek         - 7:00 + Aniela i Władysław Kościółek i zm. z rodziny Kościółek

                   - 17:00 + Zenon Brongiel

I Sobota       - 7:00 + Piotr Cop – od Marka Kiwiora

31 Niedziela Zwykła (05.11.2023 r.)

        7:00 + Zmarli z Róży św. Rity i ich rodzin

      10:00 + Helena i Józef Kocoł

      15:00 – W intencji Parafian (Pro populo)

Poniedziałek   - 18:00 + Stanisławy Korus – 24 r. śmierci i mąż + Władysław

Wtorek              - 18:00 – W 16 r. urodzin Anny z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

Środa                  - 18:00 + Stanisław Szponder – 45 r. śmierci

Czwartek          - 18:00 + Jan Żołędź – 23 r. śmierci

Piątek                 - 18:00 + Edward Cygan – 16 r. śmierci

Sobota              -  7:00 + Jan Barwacz

 30 Niedziela Zwykła (29.10.2023)

    7:00 – W 45 r. ślubu Lucjana i Elżbiety Olszówka z podziękowaniem i prośba o zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej

10:00 – Podziękowanie Bożej Opatrzności za łaskę zdrowia pewnej osoby i dalszą Bożą Opiekę

15:00 + Katarzyna Drwal