Niedziela i święta:
godz. 7:00, 10:00, 15:00

Dni powszednie:
poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota godz. 7:00
środa, piątek godz. 18:00
(czas zimowy godz. 17:00

Odpust parafialny:
ostatnia niedziela września

Nowenna do Bożej Opatrzności: 
pierwszy czwartek miesiąca, godz. 18:00

Gorzkie Żale w Wielkim Poście: 
niedziela godz. 14:00

Droga krzyżowa w Wielkim Poście: 
piatek godz. 17:00

Roraty: 
godz. 7:00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: 
środa godz. 18:00 (17:00)

Nowenna do Miłosierdzia Bożego: 
piątek po Mszy Św.


Poniedziałek       - 7:00 + Zmarli z rodziny Zaucha i Smagacz

Wtorek                  - 7:00 + Małgorzata i Antoni Kłósek

Środa                    - 18:00 – W 25 r. ślubu Mirosława i Edyty Bachara z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o bł. Boże i op. Matki Bożej dla jubilatów i dzieci

Czwartek             - 7:00 + Julia, + Władysław i + Marian Smoła

Piątek                   - 8:00 – Zakończenie roku szkolnego …

                              - 18:00 – W intencji Pawła o łaskę wiary i nawrócenia

Sobota                - 7:00 + Wiesława i Józef Bodura

12 Niedziela Zwykła (23.06.2024)

   7:00 – Z okazji imienin ks. Proboszcza – z intencji Rady Parafialnej

10:00 – W 50 r. ślubu Józefy i Jana Kubala, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie, opiekę błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów

15:00 – W intencji ks. Proboszcza z okazji imienin – z intencji Parafian

Poniedziałek       - 7:00 + Czesława i Franciszek Kluza

Wtorek                 - 7:00 + Stefania i Wacław Bykowski

Środa                   - 18:00 – W 55 r. urodzin Urszuli z podziękowaniem a otrzymane łaski  i dalszym bł. Bożym, opieką Matki Bożej na dalsze lata życia

Czwartek             - 7:00 + Maria i Adam Grzegorczyk

Piątek                   - 18:00 – W int. Kingi o łaskę wiary i nawrócenia

Sobota               - 7:00 + Anna i Franciszek Stolarz

10 Niedziela Zwykła (16.06.2024)

   7:00 – W intencji Ojczyzny za wst. Św. Andrzeja Boboli

10:00 – W 24 r. ślubu Henryka i Moniki

15:00 – W 4 r. ślubu Lidii i Leszka – dziękczynno-błagalna

Poniedziałek       - 18:00 + Janusz Pułkoszek

Wtorek                 - 18:00 + Czesław Stach w 30 r. śmierci – od córki Urszuli

Środa                   - 18:00 + Tadeusz Cygan – 36 r. śmierci 

I Czwartek           - 18:00 – O świętość kapłanów za wst. Bł. ks. Romana Sitki

I Piątek                 -  7:00 – W intencji chorych odwiedzanych na I piątek

                              - 18:00 – W intencji dzieci i matek oczekujących potomstwa i wszystkich rodzin naszej parafii

Sobota               - 7:00 + Józef Józefczyk

10 Niedziela Zwykła (09.06.2024)

          7:00 – W intencji Parafian /Pro populo/

        10:00 + Józef Krzak

        15:00 + Paweł Wielgus – 4 r. śmierci

Poniedziałek     - 18:00 + Helena Żmuda

Wtorek                - 18:00 – W intencji ks. Proboszcza z ok. 50 rocznicy urodzin - od Strażaków

Środa                   - 18:00 + Krystyna i Jerzy Grodź

Czwartek – Boże Ciało

             7:00 – W intencji Parafian /Pro populo

           10:00 – W int. Dzieci obchodzących Rocznice I Komunii Św., Rodziców,Rodziców chrzestnych, bliskich – o nieustanną miłość do Pana Jezusa i  Jego błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej

15:00 – O zdrowie i Opatrzność Bożą dla Doroty, Andrzeja i Małgorzaty

Piątek                  - 18:00 + Wiesław Czelny – 2 r. śmierci

I Sobota            - 7:00 + Kazimiera i Józef Małek

/po procesji nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi/

9 Niedziela Zwykła (02.06.2024)

   7:00 – W intencji Róży św. Moniki o Bożą Opatrzność i opiekę Maryi dla Rodziców i dzieci objętych modlitwą

10:00 + Stefania Kajpust od córki Joanny Łakoma z mężem

/Procesja Eucharystyczna/

15:00 – W intencji Parafian /Pro populo/

Poniedziałek     - 18:00 + Leon Stach – 7 r. śmierci – od żony z dziećmi

Wtorek                - 18:00 + Barbara Połeć

Środa                   - 18:00 + Józef (10 r. śmierci) i + Teresa Potempa

Czwartek            - 18:00 –    1.) W intencji Ojczyzny za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli (Wojownicy Maryi) druga intencja 2.) + Jolanta Madej

Piątek                  -    7:00 – W Bogu wiadomej intencji

Sobota              -  7:00 + Dawid Madej – z okazji urodzin

Niedziela (19.05.2024)

   7:00 + Władysław Parcz – 3 r. śmierci

   9:00 + Stefania Kajpust – od córki Bernadety Ciężadło z rodziną

11:00 UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW. – w intencji Dzieci i ich Rodzin o łaskę Wiary, Nadziei i Miłości oraz opiekę Matki Bożej w ich życiu

15:00 – W intencji parafian (Pro populo)

Msze św. pogrzebowe poza parafią: + Genowefa Kłósek (25.02-18.05.24)

Poniedziałek - 18:00 + Zofia Serwińska – od Teresy

Wtorek           - 18:00 + Izabela i Edward Chmielewski

Środa             - 18:00 + Zmarli Strażacy

Czwartek      - 18:00 + Stanisław Musiał – z ok. imienin od żony z rodziną

Piątek            - 18:00 + Piotr Cop

Sobota            - 7:00 + Czesław Śręba

Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie (12.05.2024)

          7:00 + Krzysztof Zaucha w dniu urodzin – od córki Natalii

       10:00 – W 7 r. urodzin Tobiasza i Weroniki, z podziękowaniem Bogu i Maryi i prośbą o potrzebne łaskie dla nich i rodziców – z intencji Dziadków

       15:00 + Łucja Kłósek – 18 r. śmierci

Msze św. pogrzebowe poza parafią: + Genowefa Kłósek (25.02-18.05.24)