Niedziela i święta:
godz. 7:00, 10:00, 15:00

Dni powszednie:
poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota godz. 7:00
środa, piątek godz. 18:00
(czas zimowy godz. 17:00

Odpust parafialny:
ostatnia niedziela września

Gorzkie Żale w Wielkim Poście: 
niedziela godz. 14:00

Droga krzyżowa w Wielkim Poście: 
piatek godz. 17:00

Roraty: 
godz. 6:45

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: 
środa godz. 18:00 (17:00)

Nowenna do Miłosierdzia Bożego: 
piątek po Mszy Św.


JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU    13 czerwca 2021   OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.
  1. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa po każdej Mszy Św. Możliwość spowiedzi przed każdą Mszą Św. W środę o 17:30 różaniec i o 18:00 Msza Św. w int. Ojczyzny …
  1. W przyszłą niedzielę festyn rodzinny w Starym Sączu. O godzinie 11.00 na Ołtarzu Papieskim zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża. Eucharystia będzie transmitowana przez radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Wszystkie rodziny są zaproszone. O 13.00 rozpocznie się koncert Kapeli "Folkowni". 
  1. Msza Św. w int. naszej parafii, w Tuchowie – o potrzebne łaski dla całej parafii i urodzaje, będzie 03.07 br. O godz. 11:00. O godz. 9:00, zwiedzanie sanktuarium z przewodnikiem. Zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci na godz. 9:00. Dzisiaj (13.06) w Woli Rzędzińskiej Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20:00.

5 Dzisiaj zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła 2 w Krakowie i Tarnowie. Dziękuję za dzisiejsza składkę na cele parafialne. Za tydzień składka na cele inwestycyjne parafii. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

  1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny: „Odebrali mi miłość i marzenia” – świadectwo osoby, która przeżyła Auschwitz; „Wrażliwość na zło”; „Pęknięte serca”; „Poświęcamy Ci …” – jak rozumieć poświęcenie siebie, Kościoła, poszczególnych narodów Najświętszemu Sercu Pana Jezusa; itd.. Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam do sprzątania na sobotę na godz. około 8:00 następujące rodziny: Stach Józef, Stach Marcin, Kiwior Marcin, Zabawa Bogdan i Kilian Krzysztof.