Niedziela i święta:
godz. 7:00, 10:00, 15:00

Dni powszednie:
poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota godz. 7:00
środa, piątek godz. 18:00
(czas zimowy godz. 17:00

Odpust parafialny:
ostatnia niedziela września

Gorzkie Żale w Wielkim Poście: 
niedziela godz. 14:00

Droga krzyżowa w Wielkim Poście: 
piatek godz. 17:00

Roraty: 
godz. 6:45

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: 
środa godz. 18:00 (17:00)

Nowenna do Miłosierdzia Bożego: 
piątek po Mszy Św.


SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY                 9 maja 2021                 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał życie, aby nas zbawić, abyśmy mieli życie. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień. Tak żyły pierwsze wspólnoty. Trwajmy w radości Wielkiej Nocy.
  1. Przez cały maj codziennie, o godz.18:00 Msza Św. i Nabożeństwo Majowe, w sobotę o godz. 7:00, a w niedzielę Majówka o godz. 15:00. Zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci także na to piękne nabożeństwo.
  1. W najbliższy czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. Na Nabożeństwie Majowym będziemy się modlić w int. Ojca Świętego, biskupów i kapłanów. W tym dniu, Woli Rzędzińskiej, w parafii Miłosierdzia Bożego o godz. 20:00, pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
  2. W następną niedzielę, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa, będziemy przeżywać w naszej parafii Pierwszą Komunię Świętą o godz. 11:00. Otoczmy dzieci i ich rodziny serdeczną modlitwą. W tym dniu Msze Św. o godz. 7:00, 11:00 i 15:00. W przyszłą niedzielę o godz.14:30 Różaniec, o godz. 15:00 Nabożeństwo Majowe i Msza Św. w intencji Ojczyzny, Wszystkich serdecznie zapraszam!!!! Jest to dzień wspomnienia Św. Andrzeja Boboli, patrona Ojczyzny i naszego Ks. Biskupa Andrzeja – otoczmy Go serdeczną modlitwą. W następną niedzielę (16.05), w Woli Rzędzińskiej, o godz. 10:00, 4 chłopców naszej parafii przyjmie posługę lektora - otoczmy ich, ich rodziców i rodzeństwo serdeczną modlitwą. 
  1. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, by w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty. Zachęcamy do modlitwy w intencji młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  1. W czwartek (03.06), Kościół obchodzi uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Centralna uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 10:00, po której wyruszy procesja do 4 ołtarzy: Bardzo proszę, aby 1-szy ołtarz przygotowała Jodłówka, przy posesji P. Bykowskiego, 2-gi, Fiołkówka przy cmentarzu wojskowym, 3-ci Szpic na łące koło mostu i 4-ty Załącze koło plebanii.
  1. W środę spotkanie kl. 8 wraz z rodzicami w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania , o godz. 17:30. W nastaną niedzielę (16.05), po Mszy Św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam do sprzątania w sobotę, na godz. 8:00 następujące rodziny: Kubala Jan, Marć Mateusz, Cygan Mirosław, Łuczkowiec Grzegorz i Puła Paweł. Gość Niedzielny poleca: „Bogactwo Kościoła” – o roli seniorów w życiu Koscioła; itd. Jest też do nabycia „Miłujcie się” dla młodzieży. W następną niedzielę składka inwestycyjna przeznaczona na remont naszej świątyni.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
  1. W tym tygodniu patronuje nam:

– w piątek 14 maja – św. Maciej, apostoł, wybrany przez apostołów do ich grona, zajął miejsce Judasza.