PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

5 kwietnia 2021

1. Radość Wielkiej Nocy nadal w nas trwa. Chcemy jak niewiasty idące do grobu, by namaścić ciało Jezusa, odkryć ponownie, że On zmartwychwstał, i tę radość ponieść w świat, dzielić się nią ze wszystkimi. Chrystus zmartwychwstał, śmierć nie ma już nad Nim władzy. Zmartwychwstał i my zmartwychwstaniemy!
  2. Dzisiejszymi ofiarami na tacę wspieramy uczelnie katolickie i wydziały teologiczne w Polsce.
  3. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, dzięki którym liturgia Triduum Paschalnego i poranka wielkanocnego miała taką oprawę. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie Grobu Pańskiego i Ciemnicy, posprzątanie kościoła i przystroienie go kwiatami.
  4. Spotkanie Żywego Różańca oraz nabożeństwo i zmiana tajemnic w najbliższą niedzielę po Prymarii. Za tydzień Niedziel Miłosierdzia Bożego. Bóg nieustannie nas zaskakuje miłosierdziem okazywanym nam w przeróżny sposób. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem wdzięczności Bogu.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłych i błogosławionych świąt.
  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i zapraszam do sprzątania w sobotę, na godz. 8:00 następujące rodziny: Drwal Janusz, Cyza Przemysław, Galus Józef, Parcz Piotr i Wiatr Marian.
  1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:

++ Stanisław Taraszka i Barbara Wrońska. Polećmy ich dusze miłosierdziu Bożemu –

- Dobry Jezu, a nasz Panie …