To wyjątkowe wydarzenie sprawiło, że serca dzieci i dorosłych napełniły się radością i ciepłem. Święty Mikołaj, zgodnie z tradycją, przybył by obdarować nas upominkami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy współorganizatorom: Kołu Gospodyń Wiejskich w Jodłówce-Wałkach oraz OSP Jodłówka-Wałki, wolontariuszom, którzy pomogli w przygotowaniach, a także wszystkim, którzy wsparli naszą akcję darowiznami. Dzięki Waszej pomocy mogliśmy stworzyć niezapomniane chwile dla naszych dzieci.
Dziękujemy za Waszą obecność i pomoc!











